Kelmės sporto centro lengvaatlečiai Lietuvos jaunučių čempionate iškovojo tris medalius
- Titulinis
- Naujienos
Klaipėdoje startavo Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame puikiai pasirodė Kelmės sporto centro auklėtiniai.
Pirmos dienos rezultatai.
1500 m. bėgimo rungtyje startavo trys mūsų sportininkai:
Emilė Rukaitė distanciją įveikė per 5:01.49 min. ir iškovojo sidabro medalį.
Martynas Drąsutis finišavo ketvirtas ir pagerino asmeninį rekordą 4:48.51 min.
Smiltė Kalytytė 1500 m. nubėgo per 5:26.45 min., pagerino savo asmeninį rekordą ir užėmė 10 vietą.
Antroji čempionato diena buvo itin sėkminga.
Emilė Rukaitė 2000 m. bėgimo rungtyje iškovojo sidabro medalį ir pagerino asmeninį rekordą 6:47.74 min.
Smiltė Kalytytė, debiutavusi 2000 m. rungtyje, užėmė 7-ąją vietą, distanciją įveikusi per 7:47.17 min.
Martynas Drąsutis 3000 m. bėgimo rungtyje ilgą laiką lyderiavo, bet iškovojo bronzos medalį. Distanciją jis įveikė per 10:06.70 min, pagerindamas savo asmeninį rekordą.
2000 m. rungtyje Emilei iki 14-mečių mergaičių Lietuvos rekordo pritrūko mažiau nei sekundės. Rekordas 6:46.79, o Emilė distanciją įveikė per 6:47.74.
Nors rekordo šiandien pasiekti nepavyko, toks rezultatas parodo, kad treneris su auklėtine eina teisingu keliu. Už jo slypi daug darbo, disciplinos ir daug valandų treniruotėse.
Sveikinimai treneriui Gediminui Kaspučiui ir jo sportininkams.









